MikroTik TOF-2400-8V-4 - LoRa/WLAN všesměrová anténa 8dBi
Výrobce |
Nepřiřazeno |
|
---|---|---|
Kód | DIS-10300691 | |
EAN | ||
Dostupnost |
|
|
Dostupnost na pobočkách |
|
|
Vaše cena bez DPH | 969.00 Kč | |
DPH | 21% | |
Vaše cena s DPH | 1 172.49 Kč | |
Garance ceny | Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás! | |
Záruka | 24 Měsíce | |
Objednat |
|
|
Hodnocení produktu |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Hodnoceno 0x
|
2.4GHz LoRa všesměrová anténa se ziskem 8 dBi pro pásmo 2400 - 2500 MHz s jedním konektorem SMA female a celkovou výškou 55cm. Součástí balení je odnímatelný 1m dlouhý pigtail s koncovkami SMA male a držák pro uchycení na stožár o průměru 25 až 50mm . ..
- +Akce
- +Strukturovaná kabeláž
- +Optika
- +Kabely
- +Rozvaděče
- +Napájení a PoE
- +Měniče napětí a UPS
- +Elektroinstalační materiál
- +TP-LINK
- -Mikrotik
- +Ubiquiti Networks
- Baterie
- +Eaton
- +APC
- +Měřící přístroje
- +Telekomunikace
- Nástroje / nářadí
- +Kamerové systémy
- +Videotelefony
- +EZS Hikvision
- +Termovize Hikvision
- +LED žárovky - VÝPRODEJ
- Gelové akumulátory
- Telefonní přístroje
- Výprodej
- Zapůjčíme
Naposledy navštívené
Kód | Název produktu | Vaše cena | |||
---|---|---|---|---|---|
![]() | DIS-10300691 | MikroTik TOF-2400-8V-4 - LoRa/WLAN všesměrová anténa 8dBi | |||
![]() | PATCHOP-09/SC(APC)-SC-3M-SI | Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(PC), 3m simplex (3mm) | |||
![]() | PATCHOP-09/SC(APC)-SC-2M-SI | Lexi Net Patch cable 09/125, SC(APC)-SC(PC), 2m simplex (3mm) | |||
![]() | KX-T123300KAB1-4M | Kabel 16P s konektorem TELCO 50 typ B osazení za sebou 4M | |||
![]() | KX-T123300KAB1-6M | Kabel 16P s konektorem TELCO 50 typ B osazení za sebou 6M |
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
2.4GHz LoRa všesměrová anténa se ziskem 8 dBi pro pásmo 2400 - 2500 MHz s jedním konektorem SMA female a celkovou výškou 55cm. Součástí balení je odnímatelný 1m dlouhý pigtail s koncovkami SMA male a držák pro uchycení na stožár o průměru 25 až 50mm.
LoRa je řešení pro bezdrátový přenos dat, kdy je hlavním cílem co nejnižší spotřeba výkonu při malých pořizovacích nákladech a postačí malý datový tok.
MikroTik LoRa produkty jsou připravené (nejen) pro globální síť The Things Network - známá open source infrastruktura, která poskytuje pokrytí sítí LoRa a tisíce užitečných aplikací. Za pomoci sítě The Things Network můžete s Internetem věcí začít za jediný den. Snadno také můžete upgradovat na enterprise řešení The Things Industries.
Obsah balení